Betono vizija – naujai atgimusi klasika jūsų namuose.

Kurdami „Betono viziją“ nuolat galvojome apie namus, jų jaukumą bei išskirtinumą. Pradėję nuo tvoros blokelių ir eksperimentinių vazų, dabar drąsiai rodome išaugusį asortimentą net išrankiausiems klientams. Gaminame nepastoviems lietuviškiems orams patvarius betono gaminius: vazas, fontanus, baliustradas, lauko baldus, tvoras, net šiukšlių dėžes.

Atliepsime ieškantiems romantikos savo artimiausioje aplinkoje, svajojantiems kava mėgautis čiurlenant fontanui ir besigrožintiems svyrančiais gėlių žiedais iš baroko ar modernaus stiliaus vazų.  Padėsime ne tik išsirinkti jums tinkamiausią gaminio formą, bet ir suteiksime konsultaciją apie jo surinkimą bei priežiūrą.

Ilgaamžis betonas

Naudojamas betonas yra pakantus mūsų kraštui būdingiems keturiems metų laikams, tad garantuojame, jog gaminiai atlaikys šaltį, karštį ir vasarą vis dažniau aplankančią tropinę drėgmę. 

Pagrindinė gaminių spalva yra pilka, tačiau pagal klientų poreikius juos galime šlifuoti, gruntuoti bei nulakuoti. Jei pasirenkamas ir dažymas, užtikriname kruopštumą bei atidumą detalėms, nes darbą atliekame savomis rankomis, naudojant specialią sendinimo techniką.

Kas gali tapti mūsų klientais?

Esame pasiruošę savo betono gaminiais papuošti kiekvieną kiemą, nuo kaimo sodybos iki namo miesto centre. Jūsų pasirinkti elementai džiugins ne tik jus, bet ir atvykstančius svečius. 

Priimame užsakymus iš įmonių, ieškančioms geriausio kokybės ir kainos santykio. Savo gaminiais prisidedame prie pastatų, įtrauktų į paveldo registrą, restauravimo.